ایران بیوگرافی یک شرکت فعال در زمینه ثبت و انتشار بیوگرافی می باشد که دفتر اصلی آن در ایران مستقر است و یک شعبه دیگر نیز در کشور ترکیه دارد. این شرکت همچنین به ثبت مشخصات مشاغل در اینترنت و همچنین رتبه بندی و بررسی چهره ها و برند ها می پردازد.

ایران بیوگرافی در سال 1401 توسط صابر و یاسر آقامحمدی تاسیس شد و در همان روز های اول به موفقیت بسیاری دست یافت. این شرکت در راستای کمک به برندسازی (شخصی و شرکتی) ایرانیان مقیم در سراسر جهان قدم های بزرگی برداشته است.

خدمات ما

ثبت بیوگرافی شخصی : ایران بیوگرافی با همکاری نویسندگان و محققان مجرب، بیوگرافی های دقیق و جامعی از افراد و شرکت ها را تهیه و منتشر می کند. این بیوگرافی ها شامل اطلاعاتی مانند سوابق تحصیلی، سوابق کاری، دستاوردها، افتخارات و سایر اطلاعات مرتبط است.

ثبت مشخصات مشاغل : ایران بیوگرافی همچنین به ثبت مشخصات مشاغل در اینترنت می پردازد. این مشخصات شامل اطلاعات مانند نام تجاری، آدرس، شماره تلفن، وب سایت و سایر اطلاعات مرتبط است.

رتبه بندی چهره ها و برند ها : ایران بیوگرافی چهره ها و برند های مختلف را بر اساس شاخص های مختلفی مانند محبوبیت، اعتبار و موفقیت رتبه بندی می کند. این رتبه بندی ها به افراد و شرکت ها کمک می کند تا عملکرد خود را در مقایسه با سایر رقبا ارزیابی کنند.

چشم انداز

چشم انداز ما در سال های آینده، تبدیل شدن به مرجع اصلی بیوگرافی ایرانیان در سراسر جهان است. این شرکت با توسعه فناوری ها و خدمات خود و گسترش حضور در بازارهای جهانی، قصد دارد به تمام ایرانیان در هر نقطه از جهان کمک کند تا برند شخصی یا شرکتی خود را به بهترین شکل ممکن بسازند. در این راه با استفاده از هوش مصنوعی خدمات جدیدی را در زمینه برندسازی ارائه خواهیم داد.