بیوگرافی آیسان اسلامی بلاگر معروف اینستاگرامی (ماشین، حواشی و ثروت)

بیوگرافی آیسان اسلامی بلاگر معروف اینستاگرامی

این بیوگرافی {تحت عنوان مقاله صحت سنجی شده است} و برگرفته از ویکیپدیا خارجی است و در حال تکمیل شدن است…

This biography {verified as an article} is taken from the foreign Wikipedia and is being completed

شرح مختصر
آیسان اسلامی چلندر
متولد : 26 دی 1367
محل تولد : روستای چلندر نوشهر مازندران
تخمین ثروت : 10 میلیون دلار
قد : 192 سانتی متر
وزن : 93 کیلوگرم
ساکن : هیستون آمریکا
تاریخ مهاجرت : 2013
نام پدر : قدیر
شغل پدر : بی کار
فوت مادر : 30 مرداد 1402
تعداد فرزندان خانه مادری : 2 فرزند (1 برادر ناتنی دارد)
وضعیت تأهل : مجرد
شغل : خرید و فروش خودرو و ملک

شايد هر سری انتخاب یک فرد موفق ايرانى براى ما يكى از سخت ترين كارها باشد اما مفتخريم تا اعلام كنيم كه آیسان اسلامی عزیز یکی از محبوب ترین چهره های خارج از ایران است که توجه بسیاری را در محافل عمومی به خودش جلب کرده. آیسان اسلامی بچه روستاست و خودش را روستایی خطاب می کند که با تلاش های بسیار توانسته به شهرت و موفقیت های بزرگی دست پیدا کند. اگرچه او سال های زیادی در کنار پدرش مشغول به کار بوده ولی چند سالی است به کشور آمریکا مهاجرت کرده و در شهر هیستون در ایالت تگزاس آمریکا زندگی می کند.

علاقه دیوانه وار او به ورزش بدنسازی خیلی ها را به سمت این ورزش کشانده و سبک زندگی او الگوی بسیاری از جوانان است. هرچند خیلی ها رفتار و صحبت های او را که با فحش و ناسزا همراه است تایید نمی کنند ولی صداقت و خاکی بودن او زبان زد عام و خاص است. ما در این مقاله سعی داریم با بررسی جزئیات و حواشی که این پسر جنجالی دارد شما را با واقعیت ها و حقایق پشت پرده زندگی او آشنا کنیم پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

آیسان اسلامی کیست؟ ویکی پدیا
زندگی نامه Aisan Eslami پسر شاه و کودتاگر معروف

آیسان اسلامی در 26مین روز دی ماه سال 1367 (January 16, 1987)، در روستای چلندر واقع در شهر نوشهر استان مازندران، در خانواده‌ ای از طبقه متوسط، چشم به جهان گشود. پدرش بی کار بود و به واسطه ارث و میراثی که از پدربزرگش نصرت اسلامی به پدرش رسیده بود وضع خوبی داشت و همیشه به تفریح و مسافرت می پرداخت. او عاشق بدنسازی است و جوانان را به ورزش و سبک زندگی سالم دعوت می کند. به گفته خودش در سن 10 سالگی پدر و مادرش از هم جدا شده اند و او مجبور بوده بدون مهر و محبت و حمایت مادر بزرگ شود و از پس زندگیش بر بیاید! دنبال کنندگان او در اینستاگرام در عرض 4 ماه به بیش از 2 میلیون نفر رسید و هم اکنون بیش از 5 میلیون فالوور دارد.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی نواب ابراهیمی فود بلاگر و سرآشپز معروف
داستان کودکی و ترک تحصیل
عکس کودکی تا بزرگسالی
آیسان اسلامی در دوبی و آنتالیا
خردسالی تا نوجوانی آیسان اسلامی
عکس های دیده نشده از آیسان اسلامی
18 تا 23 سالگی آیسان
aysan eslami پس از مهاجرت
اوایل مهاجرت آیسان اسلامی

داستان کودکی و ترک تحصیل

او می گوید پدرم بی کار بود و تا لنگ ظهر می خوابید. وقتی 10 ساله بودم پدر و مادرم از هم جدا شدند. او در سن 10 سالگی هروئین جابجا کرده و می گوید با چشمم 125 کیلوگرم تریاک را در یکجا داده ام! او وقتی سوم راهنمایی می خوانده پدرش تریاکی بوده! او می گوید در خانه پدربزرگش به همراه زنعمو و عمویش زندگی می کردند و پدرش همراه با دوستانش در خانه تریاک می کشیدند. در کمال تعجب در سن 15 سالگی وفتی سوم راهنمایی می خوانده ماشین پاترول داشته در حالی که معلمش با پیکان به مدرسه می آمده! وضعیت مالی خانواده آنان به واسطه ارث و میراثی که از پدربزرگش به پدرش رسیده بود بسیار خوب بود.

در مدرسه و کلاسی که حضور داشته افرادی با سن بالا همکلاسی او بوده اند. او می گوید یک همکلاسی 40 ساله کنار صندلی من می نشست و جلو چشمانم حشیش می کشید. معلم ها رفتار خوبی نداشتند و همین ها باعث شد دیگر به مدرسه نروم و ترک تحصیل کنم.

شغل، درآمد و ثروت آیسان اسلامی
کسب و کار آیسان

شغل، درآمد و ثروت آیسان اسلامی

آیسان اسلامی هیچوقت به صورت مستقیم به کسب و کار هایش اشاره نکرده و از گفتن شغلش خودداری می کند. البته این موضوع طبیعیست چراکه می خواهد حواشی کمتری داشته باشد و از موانعی که احتمالا ممکن است برایش پیش بیاید پیشگیری کند.

طبق بررسی های ما او به بازسازی و خرید و فروش خودرو و ملک مشغول است و یک شرکت خصوصی به نام چلندر هوم chalandar home دارد. البته او به تنهایی این شرکت را تاسیس نکرده و سید آرش درویش و همچنین دکتر برایان اعتماد که یک شخص مطرح و مولتی میلیاردر در امارات می باشد، دیگر موسسان این شرکت هستند. این شرکت به ساخت و ساز و بازسازی خانه در هیستون آمریکا می پردازد. طبق اعلام وبسایت رسمی چلندر هوم، این شرکت قصد دارد به زودی شرکت خود را در شهرهای دیگری مانند لس آنجلس گسترش دهد. این شرکت در سال 2015 در ایالات متحده آمریکا به ثبت رسیده و دارای سوابق متعددی از قراردادهای دولتی بوده و فعالیت های گسترده ای در بخش خصوصی و دولتی داشته است. ثروت آیسان اسلامی چیزی حدود 10 میلیون دلار تخمین زده می شود.

مواد را ترک کنید و نکشید!

یکی از تحولات مهم در زندگی آیسان اسلامی ترک مصرف مواد مخدر بوده است. آیسان سابقه مصرف انواع مختلف مواد مخدر از جمله شیشه، تریاک، علف (ماری جوونا) و … را دارد و می گوید از این کارش پشیمان است چراکه سلامتی اش را به خطر می اندازد و حق پدرش نیست او را اینگونه ببیند! او می گوید بیش از 10 سال ماری جووانا مصرف کرده و حالا به این نتیجه رسیده است که زندگی سالم و پاک ارزشمندترین دارایی یک انسان است و از این تصمیمش بسیار خوشحال است! او همچنین به مصرف انواع قرص ها مثل ترامادول و الکل نیز اعتیاد داشته و ترک کرده است.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی یوسف بخشایش تدوینگر و کارگردان
پدر و مادر آیسان اسلامی
عکس خانواده آیسان

پدر و مادر آیسان اسلامی

نام پدر آیسان اسلامی قدیر است ولی نام مادرش نامشخص است. او هیچوقت اسمی از مادرش نبرده چراکه می گوید بیش از 20 سال است که از مادرش هیچ خبری ندارد و علاقه ای ندارد در موردش صحبت کند. او می گوید در سن 10 سالگی پدر و مادرم از هم جدا شدند و پدرم اجازه نمیداد من مادرم را ببینم. پدر آیسان اسلامی به مصرف مواد مخدر اعتیاد داشت و بی‌کار بود.

پدرش فردی بسیار دمدمی مزاج و بددهن بود که دوست داشت پسرش آیسان را موفق ببیند. از آنجا که پدرش از مادرش طلاق گرفته بود، نمی‌ خواست دیگران بگویند که او ناتوان در بزرگ کردن فرزندش بوده است. او همیشه به قدیر به عنوان یک فرد با قلبی صاف و دلسوز اشاره می کند. اکنون پدر آیسان در روستای چلندر در شهر نوشهر در استان مازندران زندگی می‌ کند و متاسفانه ترک اعتیاد نکرده و همچنان مشغول به مصرف مواد است. مادر آیسان اسلامی در تاریخ دوشنبه 30 مرداد 1402 به دلیل سکته مغزی در ایران درگذشت. در اقدامی تعجب آور او از دنبال کنندگانش دخواست کرد برایش پیام تسلیت نفرستند و از شدت ناراحتی به مدت 4 روز فعالیت خود در اینستاگرام را متوقف کرد.

خالکوبی های aysan eslami
تتو های آیسان اسلامی

ورزش بدنسازی و تتو های آیسان اسلامی

آیسان اسلامی علاقه زیادی به ورزش دارد و به خاطر علاقه شدید خود به بدنسازی این رشته ورزشی را انتخاب کرده است. با قد بلند 192 سانتیمتر و وزن تقریبی 93 کیلوگرم، او توانسته است استایل و ظاهر خوبی برای خود ایجاد کند. آیسان اسلامی سبک زندگی سالمی را رعایت می‌ کند و به ورزش، تغذیه مناسب و بهداشت خود اهمیت می‌ دهد. او به منظور حفظ و ارتقاء وضعیت روحی و بدنی خود ورزش می‌ کند و برنامه‌ غذایی سالمی دارد. او مصرف مکمل و قرص های ورزشی را به صورت کنترل شده و کم به جوانان توصیه می کند و مخالف عادت دادن بدن به اینگونه مواد است.

لیست خودرو های آیسان اسلامی
ماشین های Aisan Eslami

لیست خودرو های آیسان اسلامی

 • بنز G کلاس تیون شده باراباس (سبز رنگ)
 • لامبورگینی اونتادور (نارنجی رنگ)
 • رولز رویس ریث (رنگ سفید و مشکی)
 • شورلت تاهو (سفید رنگ)

تیکه کلام های آیسان

 • جان! ناله کن …
 • پسر شاه باشه!

لیست آهنگ های آیسان اسلامی

خوانندگان بسیاری برای آیسان اسلامی آهنگ خوانده اند که بسیار محبوب و جنجالی شده است. همچنین ریمیکس های زیادی نیز با صدا و تیکه کلام های او ساخته شده است. در زیر ما لیستی از این آهنگ ها برای شما آورده ایم:

 • آهنگ اوه از حسین تهی و آیسان اسلامی
 • آهنگ پسر شاه از ماهان خادمی
 • آهنگ پسر غدیر از علیرضا رحیم پور
 • آهنگ ژیپ ژاپ کودتاگر بوشه از علیرضا رحیم پور
 • و …
این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی کوثر عباسی طراح رقص و مربی یوگا
بدنسازی آیسان اسلامی
فیگور و ورزش ایسان اسلامی

آیا آیسان اسلامی نوه شاه است؟

یکی از شایعاتی که در مورد آیسان اسلامی وجود دارد این است که او را به خاندان شاهنشاهی ایران نسبت می‌ دهند. با این حال، باید تاکید داشت که این ادعاها از پایه و اساس کذب است و تنها به عنوان شوخی‌ مطرح شده و بخشی از طرفداران او مطرح کرده اند! آیسان اسلامی هیچ ارتباطی با خاندان شاه ندارد و این ادعاها تنها به عنوان یک شوخی‌ دوستانه در رسانه های اجتماعی دست به دست شده و مورد بحث قرار گرفته‌ است. همچنین آیسان اسلامی به طور مکرر بیان کرده است که این اظهارات تنها یک شوخیست و جنبه فان دارد.

دعوت از ایرانیان برای سرمایه گذاری

آیسان اسلامی بار ها در حساب کاربری خود دراینستاگرام اعلام کرده که تمامی افراد، چه در داخل و چه در خارج از ایران می‌ توانند در شرکت چلندر هوم که شرکت شخصی اش می باشد سرمایه‌گذاری کنند. احتمالا این سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات می باشد. او اظهار کرده حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه‌ گذاری در این طرح، 10 هزار دلار است. همچنین اعلام کرده که به افرادی که بیش از 50 هزار دلار سرمایه‌ گذاری کنند، خودش شخصا دعوتنامه رسمی برای اقامت در آمریکا ارسال خواهد کرد. او با این روش سعی دارد کسب و کار خود را گسترش دهد. ما نمی توانیم به طور مستقل این مضوع را تایید کنیم چراکه اطلاعی از نحوه سرمایه گذاری و روشی که بتوان این ادعا را صحت سنجی کرد وجود ندارد. ولی شما می توانید با مراجعه به وبسایت چلندر هوم chalandarhome.website نسبت به این سرمایه گذاری اقدام کنید.

پیام آیسان اسلامی به مخاطبان ایران بیوگرافی

سبک زندگی سالم را انتخاب کنید و به ورزش کردن مشغول باشید. به دیگران ظلم نکنید و همیشه به نیازمندان کمک کنید. سمت مواد مخدر از جمله گل و علف (ماری جوونا) نروید. من تمامی راه های نادرست را در زندگیم طی کرده ام و تجربیات زیادی دارم و زندگیم را همانند یک بازیگر در یک سریال جذاب و دیدنی بازی میکنم. این مسیر تا زمانی که عمرم تمام شود ادامه دارد. گاهی اوقات حرف هایی می گویم که خودم هم دوست دارم بشینم و به تجربیات و صحبت هایم گوش دهم. این قطار در حال حرکت است و دنبال کنندگان من در واقع مسافرین این قطار هستند. با من همراه باشید تا آخر این داستان جذاب را باهم ببینیم.

راه های ارتباطی با آیسان اسلامی

پیج اینستاگرام: aisan_eslami
یوتیوب: Aisaneslami1987
وبسایت: chalandarhome.website

پیام سایت ایران بیوگرافی به مخاطبان: همراهان عزیز ایران بیوگرافی، موفقیت در پیش است زیرا غیر ممکن لغتی است که در دیکشنری فاندرهای ایرانی یافت نمی شود. امیدواریم با خواندن یک داستان دیگر از کارآفرینان موفق ایرانی که با وجود محدودیت ها و موانع فراوان، رشد کرده و به موفقیت رسیده اند، شما هم بتوانید تحولی بزرگ در زندگی خود و مردم ایجاد کنید.

4.3/5 - (7 امتیاز)

ثبت بیوگرافی در گوگل

آیا می خواهید هرکسی نام شما را در اینترنت جستجو کرد، عکس ها و اطلاعات شخصی شما را ببیند؟ کافیست وارد لینک زیر شوید و فرم مربوطه را پر نمایید تا بیوگرافی تان در گوگل ثبت شود.

ثبت سفارش

3 دیدگاه برای “بیوگرافی آیسان اسلامی بلاگر معروف اینستاگرامی (ماشین، حواشی و ثروت)

 1. فرزاد گفته:

  واقعا اینقدر ساده اید؟ سایت بازسازی و فروش املاک و …؟ اینا الکیه عمو. ببین کجا با کی حقه پانزی راه انداخته اینقدر پول به جیب زده. اونجا که گفتی 50هزارتا میگیره دعوتنامه بفرسته خودت نفهمیدی چی شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا می خواهید بیوگرافی شما در گوگل ثبت شود؟ تنها یک قدم تا مشهور شدن فاصله دارید.
باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟