بیوگرافی اندرو تیت کارآفرین و مبارز (دستگیری + حواشی)

بیوگرافی اندرو تیت تاجر و کیک بوکسور سابق +دستگیری
شرح مختصر
اندرو تیت
Former Professional Kickboxer
نام واقعی : Emory Andrew Tate
لقب : the King of Toxic Masculinity
متولد : 10 آذر 1365 (1986,December 1)
محل تولد : واشینگتن دی.سی
قد : 190 سانتی متر
وزن : 93 کیلوگرم
وضعیت تأهل : مجرد
تخمین ثروت : 700 میلیون دلار ↑
تعداد فرزندان خانه پدری : 3 فرزند
شغل : تاجر و کارآفرین اینترنتی

شايد هر سری انتخاب افراد مشهور براى ما يكى از سخت ترين كارها باشد اما مفتخريم تا اعلام كنيم كه اندرو تیت یکی از چهره های جنجال برانگیز حال حاضر در سراسر جهان می باشد که برخی از توصیه های او می توانند زندگی شما را تغییر دهند.

تلاش و پشتکار وی برای رسیدن به شهرت توجه بسیاری از کاربران فضای مجازی را به خود جلب نموده است و افراد شروع به تقلید رفتار و کردار او کرده اند.

اندرو تیت از دوران نوجوانی به بازی شطرنج علاقمند بود و در مسابقات متعددی در این زمینه درخشید اما پس از اتفاقات ناگوار خانوادگی و شخصی، به ورزش کیک بوکسینگ روی آورد و با توجه به توانایی هایش، در مدت زمان کمی توانست این ورزش را به طور حرفه ای انجام دهد و قهرمانی هایی هم کسب کند. ویدیو های مبارزات او در سطح اینترنت موجود است.

اندرو تیت کیست؟ ویکی پدیا
زندگی نامه Andrew Tate تاجر و سلطان مردانگی

اندرو تیت در 10مین روز از آذر ماه سال 1365 (1986,December 1) در مرکز ملی نظامی پزشکی والتر رید (Walter Reed) واقع در واشنگتن به دنیا آمد. پدر دورگه آمریکایی-آفریقایی اندرو به نام اموری تیت (Emory Tate) یکی از مدرسان شطرنج بوده و مادرش از خدمه دستیار پذیرایی بود.

اندرو یک برادر به نام تریسان (Tristan Tate) دارد که از نوجوانی مشوق اصلی او برای حرفه کیک بوکسینگ بود اما اکنون به همراه یکدیگر در رسانه های اجتماعی فعالیت می کنند.

اندرو تیت و برادرش تریسان به همراه پدرشان
دوران جوانی اندرو تیت

دوران جوانی اندرو تیت

اندرو به دلیل شرایط شغلی پدرش به شطرنج علاقمند شد و همواره برای مسابقات در حال سفر بود، به طوری که دوران نوجوانی اش را در شهر های متفاوتی چون شیکاگو، ایندیا و گوشن گذرانده است. به خاطر علاقه اندرو به شطرنج، او تمام سعی خود را می کرد تا در این بازی، مهارت هایش را گسترش دهد و چند باری توانست در بازی شطرنج حریف قدری برای پدرش باشد و در مسابقات بزرگسالان بدرخشد.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی مهسا حیاتی بنیانگذار گل حیات

شرایط زندگی خانواده اندرو به تدریج دچار بحران هایی شد که سرانجام به جدایی پدر و مادرش انجامید و این اتفاق تاثیر بسیار عمیقی بر زندگی اندرو و برادرش گذاشت.

پس از جدایی پدر و مادر اندرو، مادرش تصمیم گرفت به همراه پسرانش مهاجرت کرده و به انگلیس بروند. پس از مهاجرت اندرو، او دین مسیحیت را شناخت و تصمیم گرفت باور های این دین را بیشتر بشناسد. جالب است بدانید او هم اکنون مسلمان شده است و عکس های نماز و عبادت او در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است.

Tristan Tate برادر اندرو تیت کیک بوکسور
تریسان تیت برادر اندرو

تریسان تیت برادر اندرو کیست؟

تریسان تیت (Tristan Tate)، برادر اندرو متولد 24 تیر ماه 1367 در شهر لوتون انگلستان است. او نیز همانند برادرش، دوره ای را سرگرم کیک بوکسینگ حرفه ای و کاراته بوده و دو بار برنده مسابقات بین المللی ISKA شده است. تریسان بعد از مدت کوتاهی خود را بازنشسته کرد تا فعالیت تجاری خود را آغاز کند. به همین منظور به همراه اندرو به رومانی مهاجرت کرد.

اندرو و برادرش تریسان به خاطر فعالیت های تجاری موفق و زندگی لوکس و ماشین های گران قیمت توانستند به چهره های مشهوری در رسانه های اجتماعی تبدیل شوند.

جت شخصی و ماشین لوکس اندرو تیت
زندگی لوکس اندرو تیت

داستان به شهرت رسیدن اندرو

اندرو تصمیم گرفت فعالیت خود را در پلتفرم های مجازی مانند اینستاگرام، توییتر و یوتیوب آغاز کند تا بتواند با طرفداران خود و علاقمندان به حرفه کیک بوکسینگ ارتباط نزدیک تری داشته باشد.

اندرو و برادرش، تجربه های ورزشی خود را با طرفدارانشان به اشتراک گذاشته و به آن ها مشاوره های تناسب اندامی می دادند؛ هر روز به تعداد دنبال کنندگان آنها افزوده می شد و در برهه ای به چند صد هزار سابسکرایبر در یوتیوب و فالوور میلیونی در اینستاگرام دست یافته بودند.

شهرت و محبوبیت اندرو به همینجا ختم نشد! پس از گذشت مدتی، اندرو اعتقادات و افکار شخصی خودش را با دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشت که با انتقاد های زیادی رو به رو شد. این اظهارات او را به یک چهره جنجال برانگیز در سطح اینترنت تبدیل کرد.

ثروت + خانه + ماشین andrew tate
ثروت اندرو تیت

شخصیت مردسالاری اندرو تیت

در سال 2016 اندرو در برنامه برادر بزرگ (Big Brother) حضور یافت و در صحبت های خود به نژاد پرستی و مسائل حساس جنسیتی اشاره کرد که به برداشت برخی منتقدان، او شیوه های ضد انسانی و روابط نا متعارف را رواج می داد و به جنسیت زن ارزشی قائل نبود!

بعد از گذشت چن روز، ویدیویی منتشر شد که اندرو یک زن را مورد ضرب و شتم قرار داده و رفتار خشونت آمیزی با وی داشته است. به دنبال این ویدیو، اندرو از حضور در شبکه های تلویزیونی منع شد و چهره اش به جلد روزنامه ها آمد! جالب است بدانید زنی که مورد آزار واقع شده بود، طی مصاحبه ای اعلام کرد اندرو شخصیت مثبت و معصومی دارد همچنین اشاره کرد که این موضوع یک سوتفاهم بوده و ویدیو ساختگی می باشد!

اندرو مشاور آداب معاشرت با زنان!

اندرو بعد از پشت سر گذاشتن حواشی لو رفته، یک سایت تاسیس کرد: با موضوع آموزش راهکار ثروتمند شدن و طرز صحیح رفتار و معاشرت با زنان! طبق اطلاعات ضد و نقیض، کارمند های اندرو برای این پروژه، دوست دختر های او بودند!

جالب است بدانید همکاری این دختر ها با اندرو، مختص این پروژه نبود و آنها در انتشار داستان های غمگین و ارتباط تصویری با مردم، برای تحریک احساسات و همدردی مخاطبان، فعالیت داشته اند.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی صدف بیوتی بهترین بلاگر زیبایی ایران

اندرو اعتراف کرده است با فروش این ویدیو های احساسی، توانسته سود قابل توجهی کسب کند!

kick-box andrew tate
کیک بوکسینگ اندرو

فعالیت اندرو تیت در شبکه های اجتماعی و تاثیر آن بر مردم

اندرو به یکی از تاثیر گذارترین چهره های فضای مجازی در سال های اخیر تبدیل شده است؛ چراکه اغلب اوقات عقاید جنجالی و سخنان انگیزشی خود را به طرزی بیان می کند که شنونده را منقلب خود می کند. او حتی توجه افرادی که او را دنبال نمی کنند را نیز به خود جلب می کند! تغییر سبک زندگی و گفتاری کاربران نشان از تاثیر قابل توجه اندرو بر افکار دنبال کنندگان او می باشد.

اندرو در ابتدای فعالیت های مجازی خود، مردها را به زندگی لوکس و لاکچری و پر از هزینه های اضافی تشویق می کرد. در مقابل رفتار زن سیزانه ای از خود نشان می داد و بار ها به این موضوع اشاره کرده بود که زنان برای مرد ها آفریده شده اند!

جالب است بدانید به دلیل حجم زیاد بازخورد های منفی و نارضایتی کاربران، کمپینی تحت عنوان روبان سفید تشکیل شد تا با عقاید زن ستیزانه اندرو تیت مقابله کند البته که این کمپین تاثیر گذار هم بود. آقای تیت برای جبران ناامیدی مردم تصمیم گرفت جبهه افکار خود را تغییر دهد و به موضوعات انگیزشی و انتقال تجارب مفید خود بپردازد که در نهایت موفق هم شد و به یک شخصیت قابل پرستش در میان طرفدارانش تبدیل گشت.

اندرو در آگوست 2022 به دلیل عدم رعایت قوانین رسانه های اجتماعی همانند یوتیوب و اینستاگرام، از فعالیت در آن ها منع شد! 

پرونده قاچاق انسان و تجاوز andrew tate
دستگیری اندرو و تریسان

دلیل دستگیری اندرو تیت و برادرش در رومانی

در اواخر ماه آگوست 2022 پس از مهاجرت اندرو به رومانی، شایعاتی مبنی بر قاچاق انسان و فساد اخلاقی به گوش می رسید و طبق اخبار ضد و نقیض، او و برادرش دو هم‌دست زن نیز داشتند. به نظر می آید اندرو و برادرش تریسان به دلیل قوانین سخت گیرانه آمریکا و اروپا به رومانی فرار کرده بودند.

در آوریل 2022 اندرو و برادرش توسط پلیس دستگیر شدند که در اتهامات این دو برادر، علاوه بر قاچاق انسان، آدم ربایی و تجاوز نیز ثبت شده بود اما آن ها تمامی اتهامات را رد کردند.

اطلاعات دقیق تری از جزئیات پرونده اندرو به دلیل محافظت از حریم خصوصی و جلوگیری از آسیب به چهره اجتماعی وی وجود ندارد و پلیس نیز به خبرنگاران اجازه تحقیقات بیشتر نداده است.

مسلمان شدن andrew tate
andrew tate و اسلام

روی آوردن اندرو تیت به دین اسلام

اندرو در اواخر سال 2022 فعالیت خود در صفحه شخصی‌اش را با خبر شوکه کننده تغییر دین آغاز کرد. او به همراه عکسی که در کشور امارات در حال پرستش خداوند بود اعلام کرد که مسلمان شده و دین اسلام به او برای تغییر خودش بسیار کمک کننده بوده است.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی برایان اعتماد مولتی میلیاردر ایرانی ساکن دبی + ناگفته ها

اندرو تیت بعدها در مصاحبه های خود از اهمیت حجاب و ارزشمندی زنان در دین اسلام صحبت کرده است.

رویا فروشی و ماتریکس با اندرو تیت!

اندرو معتقد است باید همانند افراد بزرگ دیگر فکر کند و افکار و عقاید خود را همواره بروز دهد. او می خواهد دنیایی بسازد که مردم در آن به راحتی زندگی کنند و هیچ قوانینی برای محدود کردن آنها وجود نداشته باشد چون فکر می کند وجود برخی قوانین که توسط افراد صاحب قدرت در جهان به وجود آمده، علت اصلی کنترل افکار و عمل انسان بوده و مانند بردگی و اسارت برای فرد است که این قوانین را ماتریکس می خواند!

اندرو تیت در یکی از بخش های دوره خود می گوید: ” زن‌ها انسان های کم هوش و ساده ای هستند که به راحتی می توان از طریق کلاهبرداری از آنها به پول زیادی دست پیدا کرد!” از این رو اندرو تیت دختران زیادی را وادار به کار‌های نامتعارفی کرده است. او اعتراف می کند از کار‌های خود هیچ پشیمانی ندارد چون این زنان هستند که حتی با شناخت شخصیت و بیزینس او ، تن به چنین کار‌هایی می دهند تا با پولی که از این راه به دست می آوردند، رویاهای خود را بخرند.

چرا دولت ها با اندرو تیت مخالف هستند؟

اندرو با فیلم ماتریکس هم عقیده است و می گوید افرادی وجود دارند که همه مردم، تحت کنترل آنها هستند و با انتشار اخبار گوناگون بر زندگی عوام جامعه تاثیر می گذارند. این صاحبان قدرت حتی با مجازی کردن هر آنچه در دنیای واقعی وجود دارد، می خواهند به افکار مردم جهت داده و ذهنشان را کنترل کنند. او همیشه در مورد اخبار دیدن به مردم هشدار می دهد. توصیه تیم تحریریه ایران بیوگرافی این است که برای درک هر چه بهتر این موضوع کتاب اخبار را دنبال نکنید اثر رولف دوبلی را بخوانید.

سوالات متداول

1- اندرو تیت چگونه ثروت خود را مدیریت می کند؟

او به مدیریت هوشمندانه ثروت خود معروف است چراکه در زمینه های مختلفی مانند املاک و ارز های دیجیتال سرمایه گذاری می کند.

2- فعالیت های بشر دوستانه اندرو تیت چه بوده است؟

اندرو تیت همواره فعالیت های خیرخواهانه انجام می دهد اما یکی از مهم ترین آنها کمک بی دریغ او برای کودکان فقیر رومانی است. او کمپین های مختلفی در جهت کمک به افرادی که از اختللات افسردگی رنج می برند نیز راه اندازی کرده است.

3- اندرو در چند سالگی قهرمان کیک بوکسینگ شد؟

اندرو در 24 سالگی در سه وزن متفاوت توانست قهرمان جهانی کیک بوکسینگ را بدست بیاورد.

4- تا به حال از قربانیان پرونده اندرو تیت مصاحبه هایی لو رفته است؟

بله طبق یافته های تیم ایران بیوگرافی، بعد ها قربانیان پرونده تجاوز و آدم ربایی اعلام کرده اند، اندرو و برادرش آنها را مجبور به نقش های متفاوت جلوی دوربین می کردند تا آن فیلم ها را در صفحات خود منتشر کنند.

راه های ارتباطی

رای دهید

ثبت بیوگرافی در گوگل

آیا می خواهید هرکسی نام شما را در اینترنت جستجو کرد، عکس ها و اطلاعات شخصی شما را ببیند؟ کافیست وارد لینک زیر شوید و فرم مربوطه را پر نمایید تا بیوگرافی تان در گوگل ثبت شود.

ثبت سفارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا می خواهید بیوگرافی شما در گوگل ثبت شود؟ تنها یک قدم تا مشهور شدن فاصله دارید.
باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟