بیوگرافی آلفرد اکبری مدرس سواد رابطه

شرح مختصر
محمد اکبری نسب (آلفرد اکبری)
متولد : 15 مهر 1375 (6 اکتبر 1996)
نام همسر : -
محل تولد : ساری - استان مازندران
محل سکونت : تهران
وضعیت تأهل : متاهل
شغل پدر : -
شغل مادر : -
تعداد فرزندان خانه پدری : 2 فرزند - دومین فرزند
تحصیلات :لیسانس روانشناسی
شغل : محقق تخصصی روابط عاطفی و کوچینگ آموزشی لایف استایل

شاید هر سری انتخاب یک چهره مشهور ایرانى براى ما یکى از دشوار ترین کارها باشد اما مفتخریم تا اعلام کنیم که جناب آقای محمد اکبری عزیز برای الگو گرفتن، یکی از انتخاب های ما خواهد بود.

محمد اکبری نسب یکی از چهره هایی است که با خواندن زندگینامه وی تحت تاثیر قرار خواهید گرفت و چه بسا که می تواند یک الگوی مناسب برای افراد جهت ورود به شغل روانشناسی یا شاخه های مربوط به آن باشد. بی شک او آینده بسیار روشنی خواهد داشت.

محمد اکبری نسب به گفته خودش در اوایل کودکی یک فرو درونگرای کاملا خجالتی بوده و اعتماد به نفس حضور در جمع ها را نداشته و در ارتباط با جنس مخالف دچار چالش بوده و همین جهت اعتماد به نفس پایینی هم داشته.

او ولی از لحاظ تحصیلی شاگرد فوق العاده زرنگ و درس خوانی بوده به طوری که دو سال تحصیلی را به صورت جهشی گذرانده و در 7 سالگی سوم ابتدایی را میخوانده.

خانواده محمد نیز از لحاظ مالی وضعیت مناسبی نداشته و همیشه لباس های بزرگتر از سایز خودش میپوشیده و به خاطر اینکه پیراهن مردانه به تن میکرده راننده اتوبوس خطاب میشده و این موارد باعث سرخوردگی او میشده.

فهرست مطالب نمایش

محمد اکبری نسب کیست؟ (آلفرد اکبری) کوچینگ لایف استایل

داستان محمد اکبری نسب از دوران کودکی تا پایان مدرسه

از دیگر مشکلاتی که محمد با آن رو به رو بود، اضافه وزن و چاقی زیاد بود که به خاطر آن بسیار مسخره می‌شد و اینها کافی بود تا برای بهتر کردن وضعیتش دست به کار شود و مانند بقیه بچه‌ها، دوست و رفیق و دوست دختر داشته باشد.

او در ادامه صحبتش یک خاطره دیگر از نوجوانیش میگوید: رفتم یه آجیل فروشی کار کنم با پولش گوشی بخرم. یک روز رفتیم خونه یکی از اقوام که از دخترشون خوشم میومد رفیقام میگفتند برای بدست آوردن یک دختر باید حس کنه دوست دختر داری، گوشیمو گرفتم دستم که الکی جلوش مثلا با یک دختر دارم صحبت میکنم

یک دفعه خندید و با یه لحن تمسخر گفت هه ببین دنیا به کجا رسیده اینم دوست دختر داره …

یک لحظه تمام دنیا رو سرم خراب شد … یه پسر تپل قد کوتاه ۱۲ ۱۳ ساله … دلم شکست. او ادامه میدهد: باید کاری میکردم که دختره عاشقم بشه. از فردای اون روز شروع کردم به یادداشت برداری، رفتار پسر ها با دختر هارو زیر نظر گرفتم، از دوستام پرس و جو میکردم.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی لی مین هو بازیگر، مدل و مدیر نوآوری

تو ماهواره خونه فامیل ها به جلسات مشاوره انلاین گوش میکردم. به هر دری میزدم که یاد بگیرم. زیاد نگذشته بود که رل زدم. خوشحال بودم ولی میگفتم من باید بیشتر یاد بگیرم و بهتر ازین باشم و همچنان تحقیقامو ادامه دادم.

او از دختران می‌پرسید که چطور هستند و قدم به قدم پیشرفت می‌کرد. این روابطی که داشت، به اندازه‌ای اعتماد به نفسش را بالا برده بود که حرف زدنش تغییر کرده بود.

او از رفتار پسران با دختران اطلاعاتی به دست می‌آورد. به تدریج، با توجه به پشتکار خود، اطلاعات کاملی درباره مردان به دست آورد. در دوران نوجوانی‌ اش، او کلی رفیق دختر داشت و به آن‌ها مشورت میداد که رفتارشون با رلشون چطوری باشه و چطوری نباشه.

مدتی گذشت و او به جای اینکه به‌روزتر شود، علاقه مند تحقیقات بیشتر در این زمینه شد. او تصمیم گرفت که اطلاعات مورد نیاز خود را جمع‌آوری کند تا بتواند به دیگران کمک کند و در اولویت بعدی، هر کاری که دلش می‌خواست انجام دهد. قدم به قدم رشد کرد، لاغر شد، برای جذاب شدن، رپ می‌خواند و فکر می‌کرد که باید رفیق باز و سیگاری باشد

او در آن زمان به هر کاری دست زده و همه چیز را تجربه کرده بود. او از درس فاصله گرفته و حتی تبدیل به یک فردی شده بود که همیشه درگیر دعوا بود. او همچنین علاقه داشت روی بدنش رد چاقو باشد، چرا که معتقد بود دختران این مدل از پسر را دوست دارند. بعد مدتی در یک دعوا چاقو خورد و در پی آن به کما رفت. بعد از چند روز خوب شد و بعد آن اتفاق همه چیز عوض شد.

او دوباره به درس‌ هایش روی آورد و به یک شخصی با نگرش مثبت و آرام تبدیل شد. اما هنوز پولی برای خرید کتاب و یا یک لباس مناسب نداشت. پس از آشنایی و مدتی فعالیت در بازاریابی شبکه ای و شکست خوردن در آن، تصمیم گرفت به سربازی برود و تبدیل به یک مرد شود.

وضعیت و سطح درآمدی خانواده آلفرد اکبری در کودکی

خانواده آلفرد اکبری وضعیت بدی داشتند، بطوری که موقع بدنیا آمدن محمد شکست مالی خورده بودند و بدون اسباب و اساسیه منزل در اجاره زندگی میکردند.

اولین تجربه کسب درآمد محمد اکبری نسب

محمد اولین درآمدش رو از کارگری بدست آورده. او کارگر مرغداری بوده و هر از گاهی نیز فروشندگی میکرده. در واقع او مدت کوتاهی بعد از سربازی کارگری کرده تا پولی پس انداز کند.

اولین جرقه شروع کار

او میگوید زمانی که باورهایش را اصلاح کرده و تصمیم گرفته به حرف و حدیث ها مخصوصا حرف فامیل و اطرافیان اهمیت ندهد، و با وجود همه مخالفت ها ماشینش را بفروشد و با پول آن آموزش ببیند و سپس سمت تدریس و فعالیت در فضای مجازی برود اولین اتفاق مهم زندگی اش در رابطه کار و بیزنسش بوده و از اینکه به حرف کسی گوش نداده پشیمان نیست.

اولین کسب و کار حرفه ای محمد اکبری نسب (آلفرد اکبری)

اولین کسب و کار محمد تاسیس برند عطر و لباس و اکسسوری aa بوده. او میگوید اوایل طنز پردازی هم میکرده است.

چالش های موجود در مسیر موفقیت

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، محمد بعد سربازی برای خرید موتور مجبور به کارگری در مرغداری شد. سپس با همان موتوری که با پول کارگری خریده بود کار کرد و بعد 6 ماه توانست با مقداری وام و پس اندازی که داشت ماشین بخرد و در اسنپ مشغول شود.

محمد بعد از مدتی خسته میشود و تصمیم میگیرد اولین اتفاق مهم زندگی اش را رقم بزند. او ماشینش را میفروشد و در دوره علی صبوری شرکت میکند، گوشی جدید و مقداری لباس میخرد. او تصمیم میگیرد با بقیه پول ماشین دانشگاهش را ادامه دهد و همزمان دوره ببیند.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی یوسف بخشایش تدوینگر و کارگردان

او بعد چند ماه شکست میخورد. در رابطه با دلیل شکستش نیر میگوید (من مال دنیای طنز و کمدی نبودم). ولی با این وجود کم نیاورد و ادامه داد. او از قبل تحقیقاتی انجام داده بود که میدانست میتواند به بقیه کمک کند.

او میگوید از سر بیکاری به همه کمک میکردم و در کمال تعجب میدیدم که همه از کمک های من نتیجه میگیرند و دوباره سراغم می آیند.

او با دیدن نتیجه مشاوره هایش تصمیم میگیرد به صورت جدی این مسیر را ادامه دهد و در این کار حرفه ای تر شود. هزاران نفر از او کمک میخواستند و جالب تر اینکه اکثر افراد از مشاوره ها و اطلاعاتی که از محمد میگرفتند نتیجه میگرفتند.

او اینبار تصمیم جدی تر گرفته و اقدام به برگذاری دوره های خصوصی کوچینگ لایف استایل و بهبود روابط بین زوجین میکند و از اطلاعاتی که داشته و هر روز هم بیشترش میکرده کسب و کار و بیزینس راه اندازی میکند.

اما این هنوز اول راه بود و باید بیشتر پیشرفت میکرد. او میگوید اطلاعاتی که داشتم مختص شهر خودم بود. محمد با سفر به استان ها و شهر های مختلف و انجام تحقیقات بیشتر حرفه ای تر میشود و اطلاعاتش را جامع تر میکند.

محمد اکبری نسب با جرئت ادعا میکند که اطلاعاتی که دارد را کمتر کسی در ایران دارد و خیلی از رابطه ها را نجات داده و خیلی از زوجین را بهم رسانده.

آلفرد اکبری هم اکنون 30 کارمند دارد. او بجز کلاس ها، سمینار ها و دوره های آموزشی که برگزار میکند، برند لباس و اکسسوری و رستوران داری نیز میکند.

تأثیر خانواده و اطرافیان در مسیر موفقیت محمد اکبری نسب

اطرافیان و بخصوص خانواده محمد صد درصد مخالف این بودند که او در فضای مجازی فعالیت کند. به گفته خود ایشان بسیار مایل بودند که پسرشان مکانیک شود و او را هم تشویق میکردند که سمت مکانیک شدن برود.

از او دلیل موفقیتش را پرسیدیم. اینکه چه کسی بیشترین نقش را در موفقیتش داشته؟

او میگوید من از ابتدا با جملات و حرف های انگیزشی متنفر بودم. اما یک روز در تاکسی به صورت تصادفی یک خانم مرا با بعد جدیدی از ویس های انگیزشی آشنا کرد.

این نقطه عطفی بود برای اینکه محمد متوجه شود که باور های غلط و غیر کاربردی دارد. باور های غلطی که تا آن زمان از طرف خانواده و اطرافیانش به او خورانده شده بود.

در ادامه بیشتر توضیح میدهد که مدیون آن خانم داخل تاکسی و آن گوینده پادکستی هستم که باعث شدند متوجه اشتباه بودن باورهایم شوم و برای اصلاح آن دست به کار شوم.

وضعیت تاهل

محمد اکبری نسب (آلفرد اکبری) متاهل است. او میگوید که همسر من یکی از روانشناس های سرشناس اینستاگرام هستند.

او میگوید این موضوع را برای اولین بار برای مخاطبین سایت ایران بیوگرافی میگویید و نخواستند بیشتر از این در این مورد صحبتی کنند.

ترس از شکست در مسیر موفقیت

در جواب این سوالمون میگوید که: شاید کمی ترسیده باشم ولی هیچ وقت جا نزدم و در آینده هم جا نمیزنم.

یک داستان کوتاه از یک برهه سخت زندگی و نحوه عبور از آن بحران

وقتی که پول ماشینش را برای خرید گوشی و به دانشگاه داد، به خاطر اختلاف در محتوای آموزشی کتاب ها و تحقیقات خود، با استادش مشکل پیدا کرد وبعد از آن لیسانس را ادامه نداد. این باعث شد به آینده تحصیلی خود امیدوار نباشد. به فعالیتش در پیج طنزش ادامه داد و در یک کمپین اینستاگرامی شرکت کرد. با این حال به دلیل 30 هزار فالوور فیکی که برایش زدند، پیجش آسیب دید و او تمام داراییش را از دست داد. همین اتفاقات کافی بود تا افسرده شود.

این مقاله را حتما بخوانید:  بیوگرافی ناصر غلامی هوجقان امدادگر و خبرنگار

در همین زمان ها بود که اپلیکیشن کلاب هاوس رواج پیدا کرده بود. او با استفاده از همین اپلیکیشن و استعداد و اطلاعاتش تبدیل به یکی از افراد مهم کلاب هاوس شد. بعد از 6 ماه تلاش متوجه شد که اطلاعاتش بر زندگی هزاران نفر تاثیر گذاشته و زندگیش از آن موقع تغییر کرد.

سوابق شرکت در همایش، کنفرانس یا دوره ای ملی و بین المللی و سخنرانی در آنها

او در این باره میگوید: خودم ۲ سمینار و چندین کلاس آموزشی برگزار کردم.

سوابق و افتخارات شغلی و اجرایی محمد اکبری نسب

او بیان میکند که در 97 درصد از پروژه هایش موفق بوده است. و همچنین تعداد زیادی زوجین طلاق گرفته و تعداد بیشمار رابطه کات شده بین دوست دختر دوست پسر که با مراجعه به من رابطه شان برگشته.

و تعداد بسیار زیادی رضایت که در پیج اینستاگرام alfredstyle.ir قابل دسترسی است.

دوره ها و آموزش ها و خدمات (رایگان و پولی)

دوره رشد و موفقیت به اسم معدن الماس و دوره ی صفر تا صد روابط، بازگردانی رابطه کات شده و…

پیشنهاد محمد اکبری نسب برای کسانی که می خواهند شغلی را شروع کنند

او میگوید: حتما اول باور هاشونو عوص کنن و بعد شغل تخصصی رو شروع کنند یعنی بیشتر وارد جزییات بشن.

بزرگترین هدف زندگی آلفرد اکبری نسب

رسالت او دیدن جهان و سفر کردن و کمک به انسان‌هایی است که در هر شهری می‌بیند. او می‌خواهد در مدارس ایران، تحقیقات خود را در دوران ابتدایی گسترش دهد و به کودکان آموزش دهد تا به مانند او، نوجوانیشان را در رویای رابطه نگذرانند و تا ۱۸ سالگی به هدفشان فکر کنند.

نظر محمد اکبری نسب درباره تحصیلات آکادمیک و تجربه که کدامیک مهم تر است.

حقیقتاً آلفرد اکبری یک خبره است! کسانی که تحصیلات تا سطح دکترا و بالاتر دارند، دانشمند محسوب می شوند ولی آن‌ها از تحقیقات دیگران تحصیل کرده‌اند. او قصد دارد یک مدرسه رابطه یا یک کتاب به مدرسه اضافه کند تا تحقیقات تجربی، میدانی و اشتباهات خود را به جامعه آموزش دهد. چون حتی در کتاب‌های دانشگاهی رابطه به رسمیت شناخته نمی‌شود و فقط ازدواج پذیرفته شده است، در حالی که ۹۰ درصد جوانان در رابطه هستند.

او در ادامه میگوید: بنابراین، باید به خودمان بیاییم و این مسئله را نادیده نگیریم و یاد بگیریم تا سر جوانان کلاه نرود. تحقیقات او چند سال دیگر به شدت به صدا درمی‌آید، زیرا توضیحات او بسیار ساده و روان و عامیانه بوده و همه می‌توانند آن را درک کنند. او در آخر این بحث هم تاکید میکند که: هر کسی هم که مخالف من باشد، فقط کافی است با من یک جلسه لایو جلوی مردم برگزار کند.

چرا آلفرد؟

در جواب این سوال میشنویم:آلفرد ازچند سال پیش شروع شد که من شخصیت جدید خودمو ساختم. من برای الله همون خدای خودم اسم آلفرد گذاشتم که به معنای زیرک و باهوشه و زمان هایی که توانایی های  خودم رو تحت هدایت الله میسپارم اسمم آلفرده و در کل خیلی وقته که همه صدام میکنند آلفرد و روم مونده

2 توصیه به مخاطبان سایت ایران بیوگرافی

او میگوید: به جای فیلم دیدن وقتتان را صرف مرور زندگینامه ی افراد بزرگ بکنید اینجوری کاملا درک میکنید انسان ها وقتی تنها میشن پیشرفت میکنن.

راه های ارتباطی

پیام سایت ایران بیوگرافی به مخاطبان: امیدواریم با خواندن یک داستان دیگر از یک ایرانی موفق که با وجود محدودیت ها و موانع فراوان، در ایران خودمان رشد کرده و به موفقیت رسیده اند، شما هم بتوانید تحولی بزرگ در زندگی خود و مردم ایجاد کنید. برای ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا و گوگل با ما در ارتباط باشید.

رای دهید

ثبت بیوگرافی در گوگل

آیا می خواهید هرکسی نام شما را در اینترنت جستجو کرد، عکس ها و اطلاعات شخصی شما را ببیند؟ کافیست وارد لینک زیر شوید و فرم مربوطه را پر نمایید تا بیوگرافی تان در گوگل ثبت شود.

ثبت سفارش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا می خواهید بیوگرافی شما در گوگل ثبت شود؟ تنها یک قدم تا مشهور شدن فاصله دارید.
باز کردن چت
1
پریسا رحیمی
سلام، چطور می تونم کمکتون کنم؟